Shkumë neopreni CR
Shkumë neopreni SBR
SCR shkumë neoprene
about_ne-pic
rreth nesh

Profili i kompanisë

Të apasionuarit pas zhytjes e dinë vlerën e pajisjeve me cilësi të lartë kur eksplorojnë botën magjepsëse nënujore.Nga rrobat e lagura deri te maskat e zhytjes, çdo komponent duhet të projektohet për siguri dhe rehati.Këtu hyn në lojë Zhanrui Rubber Products Co., Ltd.Zhanrui Rubber Products u themelua në vitin 2021 dhe shpejt fitoi njohjen si një furnizues i besueshëm i materialeve zhytjeje të klasit të parë.Me një ekip profesional dhe teknologji të nivelit të lartë të shkumëzimit, ata janë bërë një lojtar i rëndësishëm në industri.

më shumë

Komplete arkeologjike

Eksploroni Botën e Re

 • Eko-miqësore SBR Material Gome fletë neopreni 5mm.

  Eko-miqësore Materiali SBR Gome 5mm Neoprene ...

  Përshkrimi i produktit Le t'ju prezantojmë me fletët tona kryesore SBR dhe neopreni 5 mm.Ky material i gjithanshëm është projektuar për të përmbushur standardet më të larta të qëndrueshmërisë, fleksibilitetit dhe performancës.Ka elasticitet të shkëlqyeshëm dhe është ideal për një sërë aplikimesh si veshjet e lagura, veshjet sportive, veshjet mbrojtëse, aksesorët e automobilave dhe më shumë.Një nga veçoritë kryesore të fletëve tona SBR dhe neoprenit 5 mm është mirëdashja e tyre mjedisore.Ne e kuptojmë rëndësinë e të qëndrueshme...

 • Pëlhurë Tekstil Neopreni me Shumicë me Shumicë më të Shitur me Trashësi të Personalizuar Neopreni 1mm-10 mm.

  Shumë ngjyra më të shitura me shumicë të personalizuara ...

  Përshkrimi i produktit Një nga veçoritë e jashtëzakonshme të pëlhurës sonë neoprene është rezistenca e shkëlqyer ndaj ujit.Pavarësisht nëse përdoren në pajisje të jashtme, shtëpiza elektronike ose aplikime mjekësore, pëlhurat tona ofrojnë një pengesë të pathyeshme kundër ujit dhe lagështisë.Kjo e bën atë ideal për mbrojtjen e pajisjeve të vlefshme dhe mbajtjen e tyre të thatë në të gjitha kushtet e motit.Pëlhurat tona nuk janë vetëm shumë rezistente ndaj ujit, por edhe të lehta dhe të rehatshme për t'u veshur ose përdorur.Elasticiteti i tij i lartë i mundëson...

 • Fletë gome e laminuar me najloni e laminuar me shumë ngjyra SBR CR SCR me neoprene me vrima 3 mm.

  Poliestër me shumë ngjyra me cilësi të lartë SBR CR SCR ...

  Përshkrimi i produktit Linja jonë e produkteve ofron veçori dhe përfitime të jashtëzakonshme për të përmbushur nevojat e një sërë industrish dhe aplikacionesh.Pavarësisht nëse keni nevojë për çarçafë neoprene për veshje, pajisje sportive ose përdorim industrial, ne kemi zgjidhjen perfekte për ju.Një nga produktet tona më të mira janë fletët neoprene të shpuara.Produkti është punuar me kujdes dhe është i disponueshëm në një larmi ngjyrash, duke ju lejuar të zgjidhni një dizajn që i përshtatet preferencave tuaja.Jo vetëm që e bën xhaz projektin tuaj...

më shumë

Lajme

lajmet e fundit

hetim