CR неопренови пена
SBR неопренова пена
SCR неопренови пена
about_us-pic
за нас

Профил на компанијата

Вљубениците во нуркање ја знаат вредноста на висококвалитетната опрема кога го истражуваат фасцинантниот подводен свет.Од костими за мокрење до маски за нуркање, секоја компонента треба да биде дизајнирана за безбедност и удобност.Тука влегува во игра Zhanrui Rubber Products Co., Ltd.Zhanrui Rubber Products е основана во 2021 година и брзо се здоби со признание како сигурен снабдувач на првокласни материјали за нуркање.Со професионален тим и врвна технологија за пенење, тие станаа важен играч во индустријата.

повеќе

Комплети за археологија

Истражете го Новиот свет

 • Еко-пријателски SBR Материјал Гума 5мм неопренови лист.

  Еколошки SBR Материјал гума 5мм неопренови ...

  Опис на производот Дозволете ни да ве запознаеме со нашите водечки SBR и 5mm неопренови листови.Овој разновиден материјал е дизајниран да ги исполни највисоките стандарди за издржливост, флексибилност и перформанси.Има одлична еластичност и е идеален за различни апликации како што се модни одела, спортска облека, заштитна опрема, автомобилски додатоци и многу повеќе.Една од клучните карактеристики на нашите SBR и 5мм неопренови листови е нивната еколошка прифатливост.Ја разбираме важноста на одржливиот...

 • Најпродавана големопродажба на големо со повеќе бои Прилагодена дебелина на неопреновиот материјал 1мм-10мм Текстилна ткаенина од полиестер неопренови.

  Најпродавани на големо приспособени повеќе бои ...

  Опис на производот Една од извонредните карактеристики на нашата ткаенина од неопренови е одличната водоотпорност.Без разлика дали се користат во опрема на отворено, електронски куќишта или медицински апликации, нашите ткаенини обезбедуваат нераскинлива бариера против вода и влага.Ова го прави идеален за заштита на вредната опрема и одржување на сувост во сите временски услови.Нашите ткаенини не само што се многу водоотпорни, туку и лесни и удобни за носење или употреба.Неговата висока еластичност овозможува...

 • Висококвалитетен Мулти Бои SBR CR SCR Полиестер најлонски ламиниран гумен лим за дишење 3мм перфориран неопрен.

  Висококвалитетни повеќе бои SBR CR SCR полиестер ...

  Опис на производот Нашата производна линија нуди извонредни карактеристики и придобивки за да ги задоволи потребите на низа индустрии и апликации.Без разлика дали ви се потребни чаршафи од неопренови за облека, спортска опрема или индустриска употреба, ние го имаме совршеното решение за вас.Еден од нашите најдобри производи се перфорираните неопренови листови.Производот е внимателно изработен и е достапен во различни бои, што ви овозможува да изберете дизајн кој одговара на вашите преференции.Не само што го зајакнува вашиот проект...

повеќе

Вести

Последни вести

истрага