Gruaja duke zhytur në ujë

Pëlhurë Tekstil Neopreni me Shumicë me Shumicë më të Shitur me Trashësi të Personalizuar Neopreni 1mm-10 mm.

Pëlhurë Tekstil Neopreni me Shumicë me Shumicë më të Shitur me Trashësi të Personalizuar Neopreni 1mm-10 mm.

Prezantimi i produktit më të fundit të Zhanrui Neoprene Co., Ltd.: pëlhurë tekstili neoprene me porosi me shumë ngjyra.Të disponueshme në trashësi që variojnë nga 1 mm në 10 mm, materialet tona neoprene janë zgjedhja e preferuar për një sërë industrish dhe aplikimesh.

Pëlhurat tona janë bërë nga materiali neopreni me cilësi të lartë, veçanërisht SCR (Styrene Butadiene Rubber) Neoprene për qëndrueshmëri dhe fleksibilitet të lartë.Certifikimi SGS siguron që produktet tona të përmbushin standardet më të larta të cilësisë dhe performancës.


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

përshkrim i produktit

3

Një nga veçoritë e jashtëzakonshme të pëlhurës sonë neoprene është rezistenca e shkëlqyer ndaj ujit.Pavarësisht nëse përdoren në pajisje të jashtme, shtëpiza elektronike ose aplikime mjekësore, pëlhurat tona ofrojnë një pengesë të pathyeshme kundër ujit dhe lagështisë.Kjo e bën atë ideal për mbrojtjen e pajisjeve të vlefshme dhe mbajtjen e tyre të thatë në të gjitha kushtet e motit.

Pëlhurat tona nuk janë vetëm shumë rezistente ndaj ujit, por edhe të lehta dhe të rehatshme për t'u veshur ose përdorur.Elasticiteti i tij i lartë e lejon atë të kthehet në formën e tij origjinale edhe pas përdorimit të rëndë, duke siguruar performancë afatgjatë.Frymëmarrja e pëlhurës sonë siguron ajrim të duhur, duke parandaluar mbinxehjen dhe parehatinë gjatë veshjes së zgjatur.

Karakteristikat e produktit

WechatIMG2028
Pëlhurë Tekstil Neopreni me Shumicë me Shumicë më të Shitur me Trashësi të Personalizuar Neopreni 1mm-10 mm.(1)
Pëlhurë Tekstil Neopreni me Shumicë me Shumicë më të Shitur me Trashësi të Personalizuar Neopreni 1mm-10 mm.(2)
WechatIMG2029

Në Zhanrui Neoprene Material Co., Ltd., ne e kuptojmë se çdo klient ka kërkesa unike.Kjo është arsyeja pse ne ofrojmë opsione prodhimi me porosi, duke ju lejuar të personalizoni pëlhurat tona neoprene sipas nevojave tuaja specifike.Pavarësisht nëse është një ngjyrë, model apo dizajn specifik, ekipi ynë do të punojë ngushtë me ju për të krijuar një pëlhurë që përputhet saktësisht me vizionin tuaj.

Si një kompani e themeluar në vitin 2021, ne jemi të përkushtuar të ofrojmë produkte cilësore neoprene dhe fituam shpejt njohjen.Ne fokusohemi në inovacionin e vazhdueshëm dhe kënaqësinë e klientit dhe përpiqemi të bëhemi furnizuesi kryesor në botë i materialeve neoprene.

Aplikacion

Si përfundim, pëlhurat tona tekstile neoprene prej poliester shumëngjyrësh janë një zgjedhje e gjithanshme dhe e besueshme për çdo industri apo aplikim.Me certifikimin SGS, performancën e papërshkueshme nga uji, dizajnin e lehtë, elasticitetin e lartë, frymëmarrjen dhe prodhimin e personalizueshëm, pëlhurat tona me siguri do të tejkalojnë pritshmëritë tuaja.Besojini Zhanrui Neoprene Material Co., Ltd. për të përmbushur të gjitha nevojat tuaja për neoprene dhe për të përjetuar ndryshimin në cilësi dhe performancë.

vadva (6)
vadva (5)

  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

    produkte të lidhura